DANIEL FLOREA

11 Daniel Florea Chindia Targoviste
Nume complet DANIEL FLOREA
Post Forward
Echipa actuala
Data nasterii 17 aprilie 1988
Varsta 33
Total statistici
Competitie
Play-Out 2020/2021 6 5 1 432′ 0 0 0 4 (0) 0 0
Liga I - CASA PARIURILOR 28 26 2 2026′ 6 0 0 4 (0) 2 0
Totals: 34 31 3 2458′ 6 0 0 8 (0) 2 0
Ultimele Meciuri
Data Marcate Primite Gazde / Oaspeti Rezultat
Play-Out 2020/2021
4 mai 2021
GAZ METAN MEDIAS
Gazde E 1:1   90′ 0 0
1 mai 2021
UTA ARAD
Oaspeti V 0:1   29′ 0 0
28 apr. 2021
AFC ASTRA GIURGIU
Gazde E 0:0   73′ 0 0
25 apr. 2021
CSM POLITEHNICA IASI
Gazde V 2:0   84′ 2 0
21 apr. 2021
FC ARGES PITESTI
Oaspeti V 0:1   76′ 1 0
17 apr. 2021
AFC HERMANNSTADT SIBIU
Gazde V 2:0   80′ 1 0
Liga I - CASA PARIURILOR
9 apr. 2021
FC ARGES PITESTI
Oaspeti I 3:1   62′ 0 0
5 apr. 2021
FC VOLUNTARI
Gazde V 1:0   74′ 0 0
17 mart. 2021
FC VIITORUL CONSTANTA
Oaspeti E 0:0   14′ 0 0
14 mart. 2021
AFC ASTRA GIURGIU
Gazde I 0:1   76′ 0 0
5 mart. 2021
SEPSI OSK SFANTU GHEORGHE
Oaspeti V 0:1   0′ 0 0
27 feb. 2021
UNIVERSITATEA CRAIOVA
Gazde V 1:0   74′ 0 0
20 feb. 2021
FCSB
Oaspeti I 1:0   82′ 0 0
13 feb. 2021
UTA ARAD
Gazde E 1:1   90′ 0 1
7 feb. 2021
GAZ METAN MEDIAS
Oaspeti I 1:0   79′ 0 0
4 feb. 2021
FC BOTOSANI
Gazde I 2:3   78′ 0 0
1 feb. 2021
CFR 1907 CLUJ
Gazde I 0:1   76′ 0 0
22 ian. 2021
ACADEMICA CLINCENI
Gazde V 2:1   68′ 0 0
16 ian. 2021
DINAMO BUCURESTI
Oaspeti V 0:1   88′ 0 0
13 ian. 2021
CSM POLITEHNICA IASI
Gazde E 1:1   75′ 0 0
19 dec. 2020
FC ARGES PITESTI
Gazde E 2:2   60′ 0 0
16 dec. 2020
FC VOLUNTARI
Oaspeti V 0:2   85′ 1 1
12 dec. 2020
FC VIITORUL CONSTANTA
Gazde E 1:1   89′ 1 0
7 dec. 2020
AFC ASTRA GIURGIU
Oaspeti E 0:0   90′ 0 0
23 nov. 2020
SEPSI OSK SFANTU GHEORGHE
Gazde I 1:2   78′ 0 0
6 nov. 2020
UNIVERSITATEA CRAIOVA
Oaspeti V 0:1   67′ 0 0
2 nov. 2020
FCSB
Gazde I 0:2   71′ 0 0
24 oct. 2020
UTA ARAD
Oaspeti I 1:0   90′ 0 0
17 oct. 2020
GAZ METAN MEDIAS
Gazde V 1:0   61′ 1 0
4 oct. 2020
FC BOTOSANI
Oaspeti V 0:2   64′ 0 0
27 sept. 2020
CFR 1907 CLUJ
Oaspeti E 0:0   71′ 0 0
18 sept. 2020
AFC HERMANNSTADT SIBIU
Gazde I 1:3   24′ 0 0
12 sept. 2020
ACADEMICA CLINCENI
Oaspeti E 0:0   63′ 0 0
31 aug. 2020
DINAMO BUCURESTI
Gazde V 1:0   87′ 1 0
23 aug. 2020
CSM POLITEHNICA IASI
Oaspeti I 1:0   90′ 0 0